Hakkımızda

Özellikle eşarp ve şal konusunda iddialı olan Viento Mağazacılık, dünya modasına yön veren özel markaların seçkin eşarp koleksiyonlarını müşterilerinin beğenisine sunuyor. Viento Mağazacılık 25 yıllık tecrübenin ve bilgi birikiminin son derece titiz ve zevkli bir sunumla birleşmesi sonucunda müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedeflemektedir.

Viento Mağazacılık olarak vizyonumuz, eşarp sektöründe kaliteli hizmet anlayışını uzun yıllar sürdürüp, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak doğru, dürüst, ilkeli ticaret anlayışı içinde hizmet vermektir.

Her mevsim için özel tasarlanan desen, renk ve kumaşlarla hazırlanmış olan Viento eşarp koleksiyonunda; Türkiye’nin önde gelen markalarından Aker, Pierre Cardin, Cacharel, Arancia, Gizia, Luis Vera, Mısırlı, Sarar, Armine, Sura İpek ve dünya markalarından Rochas, Fendi, Valentino, Vakko, eşarplarının tüm çeşitleri yer alıyor   Tüm bunların yanı sıra, eşarp ve fularların tamamlayıcısı olan Pierre Cardin çantalar ile Afrika’da muz kılçığı kullanılarak elde üretilmiş özel çanta ve aksesuarları da Viento ‘da bulabilirsiniz. Viento, yepyeni bir “marka mağazacılığı” anlayışı ile eşarp, çanta, şal ve aksesuar modasında farklı esintiler yaratmayı amaçlıyor.

Hakkımızda” üzerine 1 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir