Ürünlerimiz

Eşarp :
Mağazamız bünyesinde son derece zengin eşarp çeşitlerimizi siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktayız. Koleksiyonumuzdaki eşarpların en büyük özelliği nano teknoloji ürünü olup kesinlikle su ve leke tutmamasıdır. Kullanıldıkça harekete geçen mikro kapsüller sayesinde ‘lavanta, gül, portakal’ kokusu vermektedir. Aynı zamanda OEK-TEX (üretimde zararlı boya ve kimyasalların kullanılmadığı) sertifikasına sahip eşarplardır.

Şal :
Viento siz müşterilerine eşarplar haricinde şallarda da en iyi hizmeti sunmaktadır. Özellikle ipek şallarda iddialı olan mağazamızda yüzde yüz yün, kaşmir, triko, ipek, ipek – yün, şifon, şal çeşitlerini istediğiniz renk ve desenlerde bulabilirsiniz. Ayrıca mağazamızda İpek Evi’nin ürünleri de bulunmaktadır.

Bone :
Aksesuarlarımızın birçoğu el yapımı olup, son derece şık ve zarif takılardan oluşmaktadır. En büyük özelliği ise size özel olmasıdır. Eşarp broşlarımız, yüzük ve iğnelerimiz, şık bone çeşitlerimiz bulunmaktadır.

Çanta :
Mağazamızda Pierre Cardin eşarplarımızla kombin olan Pierre Cardin çantalarımızın yanı sıra hakiki deri ve özel tasarım çantaları bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir